EaseUS MobiSaver Free

İPhone, iPad ve iPod Touch için Veri Kurtarma Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 59.8 MB
  • Sürüm 3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Easeus
EaseUS MobiSaver Free, iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız üzerinden silinmiş olan verileri kurtarabilmeniz için tasarlanmış ücretsiz bir Windows yazılımıdır.

Kişi listesi, mesajlar, notlar, videolar, fotoğraflar ve benzeri tüm verilerinizi kolayca geri getirmenize olanak sağlayan bu yararlı uygulama tüm iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde kolayca kullanılabilmektedir.

Programı kurduktan sonra cihazınızı bilgisayarınıza ilk kez bağladığınız zaman, program otomatik olarak silinmiş olan veriler için cihazınızı tarayacaktır. Aynı zamanda iTunes yedeklerine de ulaşan program, gerekirse en son yedeklenen iTunes verilerinden de yardım almaktadır.

Tarama işleminin tamamlanmasının ardından EaseUS MobiSaver Free, sizin için bulduğu tüm verileri listeler. Bu noktadan sonra sizin yapmanız gereken tek şey, geri dönüştürmek istediğiniz verilerin üzerine tıklamak ve geri dönüştür seçeneğini seçmektir.

Sonuç olarak tüm iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcılarının bilgisayarları üzerinde yer alması gereken EaseUS MobiSaver Free, yanlışlıkla silinen ve sizin için çok önemli olan verilerinizi kurtararak, sizi hayata geri bağlayabilir.

EaseUS MobiSaver Free'nin Kurtarabildiği Veriler:

Tüm kamera uygulamalarını destekler (fotoğraflar ve videolar)

Mesaj içerikleri (fotoğraf, video, kişiler)

Kişi listesi

Mesajlar

Arama kaydı

Takvim

Notlar ve hatırlatmalar

Safari yer imleri

EaseUS MobiSaver Free indir